• pocu103946@prois-nv.ro
Pentru informații detaliate despre celelate programe cofinanțate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitați www.fonduri-ue.ro.
Startup Plus
Startup Plus
Startup Plus

Rezultatele etapei de evaluare a planurilor de afaceri
"Start Up Plus in Nord-Vest" - Concursul 1



ID Nume si prenume Judet Punctaj final
C1-74 Ghilea Gh. Sorin SM 92,50
C1-37 Oltean Cosmin CJ 91,00
C1-40 Daubner Emanuel MM 91,00
C1-39 Danciu Bogdan MM 89,50
C1-55 Hadarau Cristina Elena BN 88,00
C1-01 Barabas Andrea CJ 87,00
C1-17 Ion Daniela Leontina CJ 86,50
C1-32 Bodea Laura Roxana CJ 86,50
C1-41 Fratila Ana Maria CJ 86,50
C1-66 Moldovean Cornelia MM 86,50
C1-73 Pap Monica SM 86,50
C1-76 Capota Anamaria BH 86,50
C1-15 Coca Mihai Andrei CJ 86,00
C1-77 Capota Florin BH 86,00
C1-33 Florea Georgiana Denisa CJ 85,50
C1-47 Anca Medena BN 85,00
C1-16 Caprar Ioana CJ 84,50
C1-03 Hizo-Milos Laura Silvia CJ 82,00
C1-11 Lung Marian CJ 81,50
C1-12 Lung Cristina CJ 80,00
C1-43 Anca Simion BN 80,00
C1-72 Lengyel Anita SM 79,50
C1-78 Roman Diana SM 79,33
C1-57 Stejerean Ancuta Raluca BN 79,33
C1-38 Prundus Camelia Adina MM 79,00
C1-75 Postas Carmen SM 77,50
C1-09 Manea Sandra BH 77,00
C1-49 Feldrihan Claudia BN 76,00
C1-14 Bunau Ioan Andrei CJ 75,00
C1-19 Sleam Lucian MM 75,00
C1-31 Stan Nadia Cristina CJ 75,00
C1-69 Rosco Romina Lavinia SM 73,33
C1-26 Tusa Serban CJ 73,00
C1-56 Deac Marius Virgil BN 73,00
C1-67 Lasan Nicoleta Florica SM 72,00
C1-54 Burduhos Gherghe BN 71,67
C1-53 Pop Stefan BN 71,33
C1-29 Stefan Ionela Otilia BH 70,67
C1-71 Pop Cristian SM 70,67
C1-50 Bungardean Cristina BN 70,67
C1-52 Truta Dorin BN 70,67
C1-44 Dobocan Ciprian BN 70,33
C1-79 Marchis Mariana Alina SM 69,50
C1-48 Isprava Toader BN 69,00
C1-59 Turc Carmen BN 69,00
C1-13 Oras Lucia Florica BH 68,50
C1-63 Roman Marioara Victorita MM 68,50
C1-27 Tapalaga Inoan Ana Maria CJ 68,33
C1-58 Rauca Lucian Danut BN 67,33
C1-30 Lazurean Mariana CJ 66,67
C1-70 Oprea Anca Cristina SM 66,67
C1-04 Bartis Stefan CJ 66,50
C1-24 Marusciac Ioan George CJ 66,33
C1-68 Nagy Zsombor SM 65,67
C1-64 Pop Gheorghe Iulian MM 65,00
C1-23 Sandor Ileana Niculina CJ 64,50
C1-45 Razoare Adrian BN 64,33
C1-36 Neagos Lidia Monica CJ 62,50
C1-10 Ciobota Virgil CJ 61,00
C1-02 Barbu Nicolae CJ 60,33
C1-07 Parlea Cristina CJ 60,00
C1-06 Stetcu Tudor Cristian CJ 59,00
C1-25 Cora Jecu Georgiana BH 59,00
C1-08 Osan Paul BH 58,67
C1-65 Blidar Crina Rozalia MM 58,50
C1-21 Bodea Viorela Maria CJ 58,00
C1-62 Antohie Gabriela BN 57,33
C1-18 Iszlay Reka CJ 56,50
C1-35 Onu Razvan CJ 55,00
C1-61 Pop Patricia BN 54,67
C1-60 Magherusan Cristina BN 52,33
C1-42 Sestac Calina BN 51,67
C1-46 Timoce Octavian BN 51,50
C1-28 Petru Raul George BH 48,00
C1-51 Marton Loredana BN 44,00
C1-22 Nagy Alexandru Tiberiu CJ 41,00
C1-20 Rusu Laurentiu Razvan CJ 39,00
C1-34 Cimpeanu George Paul CJ 36,50
C1-05 Popescu Doru CJ 32,50

Data comunicarii: 04.01.2019
Termenul de depunere a contestatiilor: 09.01.2019 (ora 23:59) – data de plecare a mesajului
! pentru depunerea contestatiilor consultati Metodologia de concurs:
Metodologia de concurs


Rezultate evaluare